Rozpis mistrovských zápasů rok 2024
Sdružení sportovních klubů Tišnov, z.s. |
||||
Rozvrh mistrovských zápasů a turnajů |
||||
Únor 2024 |
||||
den |
datum |
začátek |
konec |
|
Ne |
4.2.
|
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
16:30 |
19:30 |
Sokol-lukostřelba |
||
So |
10.2. |
18:00 |
19:30 |
ASM Dolní Loučky „A“ - Hustopeče |
19:30 |
21:00 |
ASM Dolní Loučky „B“ – Hustopeče „B“ |
||
Ne |
11.2.
|
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
16:30 |
19:30 |
Sokol-lukostřelba |
||
So |
17.2. |
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
18:00 |
19:30 |
ASM Dolní Loučky „A“ – FC Kozlany |
||
19:30 |
21:00 |
ASM Dolní Loučky „B“ - Wodova |
||
Ne |
18.2.
|
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
16:30 |
19:30 |
Sokol-lukostřelba |
||
So |
24.2. |
09:00 |
11:00 |
SKB U14 d. - Podolí |
11:00 |
13:00 |
SKB U14 d. - Pelhřimov |
||
18:00 |
19:30 |
ASM Dolní Loučky „A“ - Kalábek |
||
19:30 |
21:00 |
ASM Dolní Loučky „A“ – West Žab. |
||
Ne |
25.2. |
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
||
březen 2024 |
||||
den |
datum |
začátek |
konec |
|
So |
2.3. |
08:00 |
14:00 |
ČD turnaj futsal |
14:00 |
17:00 |
Sokol |
||
18:00 |
19:30 |
ASM Dolní Loučky „A“ – FFT Vinohrady |
||
19:30 |
21:00 |
ASM Dolní Loučky „A“ – Atraps „B“ |
||
Ne |
3.3. |
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
So |
9.3. |
09:00 |
13:00 |
SKB U17 ch. - Znojmo |
14:30 |
16:00 |
SKB U14 d. – Ml. Boleslav |
||
Ne |
10.3. |
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
||
So |
16.3. |
09:30 |
13:00 |
SKB U17 k. – Blansko |
13:00 |
16:30 |
SKB U17 d. – Žďár n.S. |
||
Ne |
17.3. |
09:00 |
13:00 |
AFK žáci |
13:30 |
15:00 |
SKB U14 d. – Sparta Praha |
||
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
||
So |
23.3. |
08:00 |
15:00 |
TE Kuřim turnaj - basketbal |
Ne |
24.3. |
08:00 |
13:00 |
Házená – turnaj žáků |
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
||
Ne |
31.3. |
16:30 |
19:30 |
Sokol lukostřelci |
duben 2024 |
||||
den |
datum |
začátek |
konec |
|
So |
20.4. |
16:00 |
17:30 |
SKB |
Ne |
21.4. |
10:00 |
11:30 |
SKB |
St |
24.4. |
TJ Sokol Tišnov - Minerál Tišnov |
||
až |
|
|||
Ne |
28.4. |